Kökümüz, kadim Anadolu topraklarında, dallarımız ülkemizin dört bir yanında…

 

                 Firmamız ilk mağazasını 1979 yılında toptan ve perakende elektrik malzemeleri satışı alanında faaliyet göstermek amacıyla açmış olup, zamanla gelişen teknolojiye ayak uydurmuş, ürün yelpazesini geliştirmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak  sektöründe daima tercih edilir konumunda bulunmuştur.

           

                 Ayrıca; satışı yapılan ürünlerin montajı konusunda da büyümesini sürdürmektedir. Bünyesinde bulunan tecrübeli mühendis, tekniker, usta ve kalfalar ile proje uygulamalarını başarı ile tamamlamaktadır.

 

                Üçüncü kuşak ile beraber, bugüne dek kazanılan bilgi ve tecrübelerin online satış mağazasına da aktarılması fikri kabul görmüş ve ürünlerini kalite & uygun fiyat  ilkesi ile  müşterilerine eletema.com üzerinden buluşturmaktadır.

 

                 Biri merkez olmak üzere üç adet toplam 1.500 m² kapalı alana sahip deposunda binlerce ürün stoğuyla  müşterilerinin malzeme deposudur. Ayrıca firmamız , stoğunda bulunmayan marka ve modelde ürünleri de toptan ve perakende olarak en kısa zamanda temin edebilmektedir.

 

                 Bayisi ve temsilcisi olduğu onlarca markayı, modeli ve ürünü online mağazasında sunarak, elektrik malzemesi  sektörü için kullanışlı bir veri tabanı oluşturmuş, sektör temsilcilerinin ve nihai kullanıcıların istifadesine sunmuştur.

   

                  Aradığınız ürünü en uygun fiyat ile buluşturmak dileğiyle…

                

                  Saygılarımızla..

                                                  

                  eletema.com / Tuba Elektrik Ltd. Şti. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.